پوشش نورگیر

covering noorgir

نورگیر حبابی

نورگیرهای حبابی

نورگیرهای حبابی شکل در سایزهای استاندارد مربع، مستطیل و تنوع رنگ زیاد موجود می باشد.از دو قسمت پایه ( ازجنس فایبر گلاس ) و حباب ( ازجنس ورق اکریلیک ) تشکیل شده است. نورگیرهای فوق بر روی سازه فلزی ساخته شده توسط میسر می شود. این نورگیرها عایق صوتی و حرارتی بوده و نحوه ایزولاسیون به صورتی است که درهنگام بارندگی شدید قطره ای آب از آن نفوذ نمی کند و در تمام شرایط آب و هوائی ایران قابلیت اجرا دارد.

نورگیر پاسیو آببندی نورگیر حبابی به نحوی است که حتی یک قطره آب ناشی از بارندگی و شستشو از آن نفوذ نمی کند که گارانتی شرکت نورگیر سنتر بابت آببندی گویای صداقت گفتار ماست. به منظور دیده نشدن افرادزیر این سقف ها در ساختمانهای مسکونی ( به دلیل ارزشهای فرهنگی و دینی کشورمان)می توان از رنگهای مات در حبابهاکه علاوه بر جلوگیری از دیدطبقات بالائی به زیرسقف ازقابلیت عبور دهی نور نیز برخوردارند ،استفاده نمود.

شایان ذکر است نورگیر های حبابی به علت نوع ساختار و تقریبا غیر قابل نفوذ بودن افراد از بیرون به عنوان حفاظ نیز می توان از آن استفاده کرد. مجتمع های تجاری(پاساژها)،اداری، تفریحی، فضاهای آموزشی ،سقف فضاهای ورزشی، سوله های کارخانه جات،،زمین چمن مصنوعی ، پوشش ورودی ساختمانها،اداره جات،بیمارستانها و...کاربرد گسترده ای دارد.

پوشش پاسیو طبقه اولخواص استثنائی مطلوب و کاربردی ورقهای پلی کربنات و نورگیرهای حبابی باعث استقبال گسترده ازاین نورگیرها و ورقهای پلی کربنات نسبت به سقفهای دیگر و محصولات مشابه مانند شیشه شود.پس از پوشش سقف پاسیو یا سقف حیاط خلوت ، پوشش نورگیر با نورگیرهای حبابی می توان از آن به عنوان گلخانه،کتابخانه، اتاق کودک،اتاق کار ،آشپزخانه کمکی و...استفاده نمود.

آیا پوشش نورگیر طبقه اول مجاز است؟!

سوالی که همیشه مشتریان ما در ذهن دارند این است که از نظر عرف و قانون ، پوشش نورگیر پاسیو یا نورگیر طبقه اول مجاز است یا خیر؟ در جواب این سوال حاصل چندین سال تجربه ما و گفتگو با کارشناسان شهرداری که اتفاقاٌ مشتری ما بوده اند و حیاط خلوت منزل خود را با محصولات ما پوشانده اند به شرح زیر است :

فضای پاسیو ، فضای مشاع بوده و متعلق به مالکین تمام طبقات است و صرفا تردد و استفاده از آن در انجصار مالک طبقه اول است.بر اساس قوانین موجود پوشش سقف این فضا با محصولات سبک و سازه های سبک بازشونده بالامانع بوده و نیازی به مجوز مالکین طبقات بالا ندارد و همچنین از آنجا که تغییرات اساسی در ساختمان ایجاد نمی گردد ، نیازی به مجوز شهرداری نیز ندارد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پوشش نورگیر

شرکت نورگیر سنتر

دیـدن نمونـه کــارهای پوشش نورگیر

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912